ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 15:03

Şampiyonlar ödüllerini aldılar


İzmir’in Bergama ilçesinde Özel Bakırçay Eğitim Kurumları'nın geleneksel olarak düzenlediği 7. 4x4 - 5x5 bilgi yarışmasında kazananlar belli oldu. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde, Aliağa, Kınık, Dikili ve Bergama merkezde bulunan okullardan katılan yaklaşık bin öğrenciden dereceye giren 40 öğrenci hediyelerini aldı.

Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, okul müdürleri, başarılı öğrencilerin yanı sıra öğretmenleri ve aileleri katıldı. Yarışmada 4. sınıflarda Ali Rıza Eroğlu İlkokulu'ndan Yusuf Durmaz, 5. sınıflarda Zübeyde Hanım Ortaokulu'ndan Mehmet Yiğit Doğdu birinci oldu. Dereceye giren öğrencilere dizüstü bilgisayar, tablet pc, MP4 gibi değişik ödüller verildi.

    Törende konuşan Özel Bakırçay Eğitim Kurumları Müdürü Tahir Goral, “Yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik ediyorum. Yarışmaya ilginin büyük olması bizim için sevindirici. Bergama ve çevresine hizmet eden bir kurum olarak başarılı öğrencileri, yetenekleri ortaya çıkarmaya ve yetiştirmeye önem veriyoruz." dedi.

    Ödül törenine katılan Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, ”Bergama Özel Bakırçay Eğitim Kurumları'na geleneksel olarak düzenledikleri 4x4 – 5x5 bilgi yarışmasından dolayı teşekkür ediyorum. İlçemize ayrı bir heyecan katan bu yarışmada dereceye giren öğrencileri, onları yetiştiren anne babaları ve meslektaşlarımı tebrik ediyorum." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER