ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2014 Perşembe 10:35

Sağlık personeline indirim müjdesi

Sağlık personeline indirim müjdesi


Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve BURFAŞ arasında, ildeki kamu hastanelerinde görev yapan sağlık personelinin BURFAŞ Tesisleri’nden indirimli yararlanmasına yönelik protokol imzalandı.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Yavuz Baştuğ ve BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy arasında imzalanan indirim protokolü ile Bursa Kamu Hastaneleri’nde görev yapan sağlık personeli, BURFAŞ tarafından işletilen sosyal tesislerden yüzde 15 indirimli yararlanacak.

BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, BURFAŞ Sosyal Tesisleri'nde Bursa halkının sağlığına hizmet veren sağlık personelini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti. Gümüşsoy, Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile süregelen işbirliğinin artarak devam etmesini diledi.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Yavuz Baştuğ ise sağlık personeline yönelik bu gibi müjdelerin artması için çalıştıklarını ifade etti. Baştuğ, “Fedakarca çalışan sağlık personelimizin çalışma şartlarının iyileştirilmesinin yanında sosyal hayatta da birtakım ayrıcalıklar edinmesi ve motivasyonlarının güçlendirilmesi bizim için önemli. Bu yüzden BURFAŞ’a bize sağladığı bu indirim olanağından dolayı teşekkür ediyoruz. Birlikte daha güzel işbirliği ve anlaşmalarımızın gerçekleşmesini diliyoruz.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER