ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2014 Cuma 08:44

Sağlık memuru cinayetinde 1 kişi tutuklandı

Sağlık memuru cinayetinde 1 kişi tutuklandı

Karaman Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve 22 Kasım'da kaybolan sağlık memuru Celal Keleş'in cesedi 26 Kasım günü Mut'un Burun Mahallesi'ndeki ormanlık alanda avlanan bir grup avcı tarafından bulundu.


Merdin'in Mut İlçesi'nde, 9 gün önce ormanlık alanda cesedi bulunan sağlık memuru 55 yaşındaki Celal Keleş'i öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheliden eşi 48 yaşındaki Sultan Keleş serbest bırakılırken, 41 yaşındaki Ayhan Efe tutuklandı.

Karaman Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve 22 Kasım'da kaybolan sağlık memuru Celal Keleş'in cesedi 26 Kasım günü Mut'un Burun Mahallesi'ndeki ormanlık alanda avlanan bir grup avcı tarafından bulundu. Cinayeti araştıran jandarma, Keleş'i boğarak öldürdükleri iddiasıyla eşi Sultan Keleş ve Ayhan Efe'yi gözaltına aldı. Sorguları sonrasında Sultan Keleş serbest bırakılırken, Ayhan Efe tutuklanması talebiyle adliyeye sevk edildi. Çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklanan Efe, Silifke Cezaevi'ne gönderildi.

Celal Keleş'in öldürülmeden önce bir sosyal paylaşım sitesinde 'Hayat alt yazılı değil, alın yazılı bir filmdir' sözlerini paylaşması ise dikkat çekti.






KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER