ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 00:04

Sağlık çalışanları ile hastalar birlikte iftar etti

Sağlık çalışanları ile hastalar birlikte iftar etti


Antalya'nın Manavgat ilçesinde Manavgat Devlet Hastanesi'nde görev yapan doktor, hemşire, sağlık çalışanları ve hastalar iftar yemeğinde bir araya geldi.

Manavgat Devlet Hastanesi'nde verilen iftar yemeğine Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Manavgat İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aşur Eker, Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Kuru, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İsmet Şimşek, İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Cavit Cesur, doktor, hemşire, sağlık çalışanları ve hastalar katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, iftar yemeği ile Ramazan ayında sağlık çalışanları arasında kaynaşmayı pekiştirmeyi istediklerini söyledi. İftar yemeğinde sağlık çalışanları ile hastaları bir araya getirmenin önemli olduğunu belirten Taş, "Nasıl sağlık hizmeti almak istiyorsak öyle sağlık hizmeti vermek zorundayız. Hepimiz insanız. Dünya standartlarında sağlık hizmeti vermek gayret ediyoruz. En önemliside sağlık hizmeti vermede; nasıl sağlık hizmeti vermek almak istiyorsak öyle sağlık hizmeti sunmak zorundayız. Sağlık hizmeti verenlerle, sağlık hizmeti alanları buluşturmak çok önemli. Biz de verilen iftarla bunu gerçekleştirmeye gayret gösterdik. Ramazan ayında bunu hayata geçirmek istedik." şeklinde konuştu. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER