ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 16:36

Sağlık Bakanı’ndan Beylikdüzü’ne hastane müjdesi


Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Beylikdüzü Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin temelinin 15- 20 gün içinde atılacağını açıkladı.

Beylikdüzü Belediyesi’nin verdiği kahvaltıda söz alan Müezzinoğlu, sağlık yatırımlarını artıracaklarını müjdeledi. 30 Mart seçimlerinin önemine de işaret eden Müezzinoğlu, “AK Parti hem Beylikdüzü’nde hem çevre ilçelerde hem İstanbul’da hem Türkiye’de yüzde 50’yi aşacak, hizmetlerine devam edecek.” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun da halka hizmeti ibadet olarak gördüklerin dile getirdi. Beş senede, ilçenin önemli aşamalar aldığını anlatan Yusuf Uzun, “Beylikdüzü'ne hizmet etmekten onur duyuyoruz. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Yeni dönemde de hizmetlerimize ara vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan ise “Görev dönemimde gördüğüm en temiz ve güzel ilçe Beylikdüzü. Tüm hizmetler için belediyeye teşekkür ediyorum.” dedi.

Kahvaltının ardından Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi ve Yeşil Vadi’yi dolaşan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Başkan Yusuf Uzun'a çalışmalarında başarılar diledi. Uzun da Bakan Müezzinoğlu’na günün anısına çiçek ve vazo hediye etti.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER