ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2013 Cumartesi 22:23

Şafak Sezer'e hapis cezası

Şafak Sezere hapis cezası

Şafak Sezer, 21 Mart 2012'de başrolünde oynadığı Alemin Kralı dizisinde kameraman Kemal Arslan'a saldırıp darp etmişti.


Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianameye göre oyuncu Şafak Sezer 21 Mart 2012'de başrolünde oynadığı 'Alemin Kralı' adlı dizinin çekildiği Bağcılar'daki Tem Stüdyoları'na geldi.

'BURADA KİMSE KONUŞMAYACAK DEMEDİM Mİ'
Gürültü yaptığı gerekçesiyle kamera asistanına 'sessiz ol lan' şeklinde bağırdıktan sonra bir yardımcı oyuncuya da kızıp onu sert bir şekilde uyardı. Etrafındakilere de bağıran Şafak Sezer kameraman Kemal Arslan'a 'Burada kimse konuşmayacak demedim mi a.. k..' diyerek saldırdı.

5 YIL İSTENİYORDU 13 AY HAPİS CEZASI ALDI
Sezer, tokat attığı kameramanın sağ kulak zarını patlattı. Bakırköy Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nden, aldığı darplar sonucu kulak zarının patladığına dair rapor alan kameraman Kemal Arslan savcılığa suç duyurusunda bulundu. Hazırlanan iddianamede oyuncu Şafak Sezer hakkında kasten yaralama ve hakaret suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası isteniyordu. Bakırköy 27'nci Asliye Ceza Mahkemesi yapılan yargılama sonucunda Şafak Sezer'i 13 ay hapis cezasına çarptırdı. Bu karar daha sonra hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına dönüştürüldü.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER