ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 11:07

Saadet Partisi projeleri ile geliyor


Saadet Partisi (SP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selim Sait Terzioğlu ve Osmangazi Belediye Başkan adayı Gökhan Gerçek, projelerini halka anlatıyor.

Selim Sait Terzioğlu, Bursa’da kentsel dönüşüm, ulaşım ve imar sorunu ile ilgili önemli projeler hazırladıklarını söyledi. Konut müjdesi veren Terzioğlu, şunları dile getirdi: “50 bin liraya 100 metrekare konut yaparak sizler sunacağız. Bizlerin en büyük önceliği sizler olacaksınız biz önce sizleri dinleyeceğiz. Vatandaşlarımız istediği zaman bize ulaşacak, çoğu zaman vatandaşımızın ayağına gideceğiz. Yapacağımız halk günü toplantıları ile herkesi dinleyip sorunları hep beraber çözümleyeceğiz ve vatandaşımıza hesap vereceğiz. Böylelikle belediyelerimizi halkla beraber yönetip rant gözetmeyeceğiz."

    YERİNDE TESPİTLER YAPARAK HİZMET EDECEĞİZ

Saadet Partisi Osmangazi Belediye Başkan adayı Gökhan Gerçek ise yerinden yönetim anlayışını hakim kılacaklarını ifade etti. Gerçek, “Hizmet kalitesini, özellikle temel hizmetleri tüm mahallelerde aynı oranda ve aynı zaman diliminde eşit ve adil bir şekilde yapabilmek için ‘Yerinden Tespit’ uygulamasını başlatacağız. Belediye bütçesinin hizmet ve imkânlarının, mahallelerin nüfus yoğunluğuna, arazi büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre dağıtılmasını sağlamak üzere ‘Yerinden Planlama’ ilkesini uygulayacağız. Her mahallenin kendisine özel farklı ihtiyaçlarını ve sorunlarını önem ve öncelik sırasına göre doğru bir şekilde tespit edip çözüm projeleri oluşturacağız.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER