ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Eylül 2014 Çarşamba 08:22

Rus yolcu, son nefesini havalimanı'nda verdi

Rus yolcu, son nefesini havalimanında verdi

Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle dün sabah Cezayir'den gelip aktarmalı olarak Estonya'ya gidecek olan transit yolcu Victor Simak (56) Atatürk Havalimanı'nda hayatını kaybetti.


 Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli seferiyle dün sabah Cezayir'den gelip aktarmalı olarak Estonya'ya gidecek olan transit yolcu Victor Simak (56) Atatürk Havalimanı'nda hayatını kaybetti. 

Rusya uyruklu Victor Simak, dün sabah saat 06.00'da TK653 sefer sayılı Cezayir uçağıyla İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi. Ardından Simak, Estonya'nın Tallinn kentine saat 11.00'de binmesi gereken uçağa bilinmeyen bir nedenle binmedi. Hiç bir bilet işlemi yaptırmayan Simak, havalimanının bekleme salonunda uyumaya başladı. Yüksek ses horlayan transit yolcu, saat 02.00 sıralarında yer hizmetleri personeli tarafından, bir anda horlamasının kesilmesi üzereni sağlık ekibine haber verildi. Sağlık ekipleri yapılan kontrolde Simak'ın hayatını kaybettiği belirledi. Atatürk Havalimanı'na gelen nöbetçi savcının yaptığı incelemenin ardından Simak'ın cesedi polis apronda bekleyen cenaze aracına konularak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

 

 












 

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER