ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 20:13

Ruhban okulunda sessiz bekleyiş

Ruhban okulunda sessiz bekleyiş


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın açıklamaları ile gündeme gelen Heybeliada'daki ruhban okulunda sessiz bekleyiş sürüyor. Okula gidip gelenleri taşıyan faytoncular ise, halk arasında okulun açılacağına dair söylentilerin yaygınlaştığını belirtiyor.

Bülent Arınç’ın ruhban okulunun açılıp açılmayacağına dair sözleri gözleri Heybeliada’ya çevirdi. Cihan Haber Ajansı (Cihan) tarafından son hali görüntülenen okulda herhangi bir hareketlilik gözlenmedi. Öğrencisi olmadığı için okulun içinde sessiz bekleyiş sürüyor. Okulda bulunan görevliler ise Arınç’ın açıklamaları ile gündeme gelen okulun açılıp açılmayacağına dair gelişmeleri merakla izliyor.

Okula gidip gelenleri taşıyan faytoncular da, ruhban okulunda eğitimin başlayacağına dair söylentilerin yayıldığını belirtti. Faytonculardan Recai Dinç, “Öyle bir söylenti var. Biz oraya gidip gelenleri taşıyoruz. Ufak tefek değişiklikler var. Okulun eğitime açılıp açılmayacağına dair söylentiler var. Bazı televizyon ve gazetelerde yayınlanıyor. Açılacak yönünde duyum alıyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER