SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Ekim 2014 Salı 20:56

Rektörlük binası ateşe verildi

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/rektorluk-binasini-ve-bir-araci-atese-1474214-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/rektorluk-binasini-ve-bir-araci-atese-1474214-622x360.jpg
Rektörlük binası ve bir aracı ateşe verildi

Hakkari’de IŞİD’in saldırılarını bahane eden grup rektörlük binasını ve bir aracı ateşe verdi.Hakkari’de IŞİD’in saldırılarını bahane eden göstericiler, Çevre Yolu caddesindeki sokak lambalarını da söndürerek barikat kurup yolu trafiğe kapattı.

Hakkari Üniversitesi Rektörlük binası önünde eylemlerine devam eden grup, rektörlük binasının camlarını kırdı ardından binayı ateşe vererek yakmaya çalıştı. Binanın dış kapılarını kıran gösterici gruplar, ateşe verdikleri araç lastiklerini binanın yakıt deposuna atarak yakmaya çalıştı. Resmi plakalı bir aracı ateşe veren eylemcilere polis biber gazıyla müdahale etti. Kent merkezinde gerginlik devam ediyor.


KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Türkiye istihbarat veriyor IŞİD vuruluyor

SONRAKİ HABER

Diyarbakır’daki olaylarda 2 ölü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.