ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2013 Perşembe 10:28

Pursaklar'da bayram sevinci


Ankara Pursaklar Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi yüzlerce aileyi baştan ayağa giyindirip yüzleri güldürüyor.

Sosyal Yardım Müdürlüğü olan Tebessüm Çarşısı personeli, ilçedeki ihtiyaç sahibi, yoksul, hasta veya değişik nedenlerden dolayı zor durumda kalan ailelere ulaşarak onların ihtiyaçlarını karşılıyor. Her yıl bayram öncesi olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye Tebessüm Çarşısı’ndan kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Belediye personeli mobilya, beyaz eşya, tekerlekli sandalye, gıda, kıyafet gibi ihtiyacı olan ailelere ulaşarak bunları ücretsiz olarak karşılıyor. Diğer hizmetler gibi ilçe sakinlerinin takdirini kazanan bu hizmet de binlerce ailenin daha mutlu ve rahat yaşamasını sağlıyor.

VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Pursaklar Belediyesi’nin bu hizmetini değerlendiren Başkan Selçuk Çetin, "Tüm hemşerilerimin tebessüm etmesi için hep birlikte canla başla çalışıyoruz. Bu bayram da hemşerilerimize ‘Bayram hediyesi’ olarak kıyafetlerini verdik. Onların mutluğu bizim için önemlidir. Hemşerilerimin ihtiyaçlarını karşılamak ve en önemlisi de çoluk çocuk, genç ihtiyar demeden herkesi tebessüm ettirmek bizim için en güzel hizmettir. Kimsenin buruk bir şekilde bayram geçirmesine gönlümüz razı olamaz. Tüm hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını tebrik ederim." dedi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER