ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 16:03

Polis, öğrencilere Gaziantep’i gezdirdi


Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, ilçede yapılan SBS sınavında başarılı olan 50 öğrenciye Gaziantep’i gezdirdi. Başarılı öğrencileri ödüllendirmek adına, şehrin tarihi ve kültürel mekânları gezdirildi.

Gezide, öğrencilere polislik mesleğinin tanıtımı da yapıldı. Gaziantep Müzesi ve hayvana bahçesi ziyaretinin akabinde birlikte yenilen yemeğin ardından program sona erdi. Öğrenciler, "Çok güzel bir gün geçirdik. Daha önce gidemediğimiz yerleri gezdik." diye konuştular.

İlçe Emniyet Amirliği ve Türkoğlu Belediyesi'nce düzenlenen gezi sonunda ilçeye dönen öğrenciler, geziden büyük zevk aldıklarını ve çok faydalı bir gezi olduğunu belirterek İlçe Emniyet Amirliği'ne teşekkür ettiler. Düzenlenen geziye katılan öğrenciler, bu tür organizasyonların öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerinde faydalı olduğunu belirterek, organizasyonu düzenleyen İlçe Emniyet Amirliği'ne ve personeline teşekkür etti. Öğrenciler, bu ve benzeri organizasyonların devamlı olması dileklerinde bulundular.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER