ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 17:56

Polis Haftası'nda feribot gezisi düzenlendi

Polis Haftasında feribot gezisi düzenlendi


Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 168’inci yıl dönümü münasebetiyle, Bitlis’in Tatvan ilçesinde “feribot gezisi” düzenlendi.

Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen gezide Tatvan Feribot İşletme Müdürlüğü iskelesinden hareket edilerek Van Gölü üzerinde Tatvan sahil turu atıldı. Geziye katılan polis aileleri ve vatandaşlara aşure ikram edildi ve canlı müzik eşliğinde halaylar çekildi.

Feribot gezisi sonrası Polis Kampı’nda kurbanlık kesildi. Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Başer, kurbanın akan kanın durması için bir vesile olması dileğinde bulundu. Başer, şunları söyledi:“Arkadaşlarımız günün 24 saatinde özverili bir şekilde halkın huzuru ve rahatı için çalışıyor. Sürekli yollardayız ve sorun sıkıntılarla mücadele içindeyiz. Bu kestirdiğimiz kurbanlığın bizleri ve tüm insanlığı kaza ve belalardan korumasını diliyoruz. Burada şuan akan kurban kanının, akan kanların durmasına vesile olması için dua ediyoruz. İnşallah akan kanlar bir an önce son bulur, ülkemiz barış ve huzura kavuşur.”

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER