ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 21:08

“Piyade er Kayahan Yalçın ateşli silahla hayatını kaybetmedi”


Aydın’ın Söke ilçesinde vatani görevini yaparken hayatını kaybeden piyade er Kayahan Yalçın’ın amca oğlu Mehmet Yalçın, amca oğlunun ateşli silahla vurularak hayatını kaybettiği yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Piyade er Kayahan Yalçın, geçen hafta vatani görevini yaptığı Aydın’ın Söke ilçesinde hayatını kaybetmişti. Yalçın, Kayseri’de Hunat Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrasında aile mezarlığında toprağa verilmişti. Kayahan Yalçın’ın ölümü ile ilgili çıkan haberlerdeki bilginin yanlış olduğunu açıklayan Mehmet Yalçın, “Amca oğlumun ölümü ile ilgili bazı haberlerde yanlış bilgiler yer aldı. Kayahan Yalçın’ın, ateşli silahla vurularak öldüğü yönündeki bilgiler doğruyu yansıtmamaktadır. Yapılan otopsi sonucunda da ölüm şekli belirlenmiştir. Olayla ilgili olarak da savcılık soruşturma yürütüyor. Yakınları olarak biz de bu soruşturmanın sonucunu bekliyoruz.” dedi.

Mehmet Yalçın, hayatını kaybeden amca oğlu Kayahan Yalçın için ailesi ve yakınları olarak büyük üzüntü yaşadıklarını dile getirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER