ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 16:30

Paşabahçe Konağı 28 Nisan’da açılıyor


Ordu Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) tarafından Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın 354 bin TL hibesiyle yaptırılan ÜTSO Paşabahçe Konağı Butik Otel ve kafenin açılışı 28 Nisan Pazar günü yapılacak.

        Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Şimşek, açılışa İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ordu Valisi Orhan Düzgün ve Mustafa Hamarat’ın katılımıyla gerçekleşeceğini söyledi.

        Paşabahçe Konağı'nın üç katlı olacağını kaydeden Şimşek şöyle devam etti: "Üst katı butik otelin kafeteryası olacak, alt katı da Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın lokali olacak. Üye kartı olan herkesin gelip çayını kahvesini içebileceği ve sohbet ettiği, bütün sivil toplum örgütlerinin belediye başkanımızın, kaymakamımızın geldiği bir lokal olarak bahçesiyle birlikte üyelerimize hizmet edecek. Bu konağın yapılmasında emeği geçen DOKA yetkililerine ve herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

        "VERGİ REKORTMENLERİNE PLAKET VERECEĞİZ"

        Başkan Şimşek, "Burada 2010–2011 yılında Ünye, Çaybaşı, İkizce, Akkuş’ta vergi rekortmeni olan ve o yıllarda vergi rekortmeni olmuş arkadaşlarımıza, üyelerimize plaket töreni olacak. Ayrıca KOSGEB girişimcilik eğitimden sertifika almış 90 kişiye de Paşabahçe Konağı’nda sertifikalarını kendilerine vereceğiz.” dedi.

        Şimşek, “Açılışın ve sertifika törenlerinin ardından saat 14.00’da ÜTSO’da 'Ekonomisine Güç Verenler' adında bir programımız var." diyerek tüm vatandaşları programa davet etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER