ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 12:24

Palandöken Belediyesi bahar temizliği yapıyor


 Erzurum merkez Palandöken Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı 150 kişilik temizlik ekibi, ilçe genelinde cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkayıp, süpürüyor.

Belediye temizlik ekipleri, ilçedeki cadde ve sokakları basınçlı suyla yıkıyor, kış nedeniyle cadde ve sokaklarda biriken toprak ve çamurdan arındırıyor. Geçen hafta ilçe genelinde temizlik çalışmalarını başlatan belediye ekipleri dün de Osman Bektaş Mahallesi ve Kayakyolu bölgesinde yıkama ve süpürme çalışması yaptı.

Ağır kış sezonunun ardından vatandaşlara temiz ve sağlıklı bir ortam sunmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, bu amaçla bütün imkanlarını seferber ettiklerini söyledi. Bulutlar, temizlik çalışmalarının ay sonuna kadar ilçe genelinde devam edeceğine işaret ederek, "Şehrimizin temiz ve güzel görünmesi için ilgili ekiplerimiz yoğun çaba gösteriyor. İlçe genelindeki ana cadde ve sokaklar sürekli tazyikli suyla yıkanıyor. Vatandaşımız da yapılan çalışmalardan oldukça memnun." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER