ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 13:32

Öztürk, BUGİAD’ın konuğu oldu


AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Bulgaristan Dostluk Grubu Başkanı Mustafa Öztürk, Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er’i ziyaret etti.
12 Mayıs tarihinde Bulgaristan’da yapılacak seçimler hakkında bilgi veren Öztürk, seçimlerin önemine değindi. Öztürk, şöyle konuştu: “Bulgaristan'da değişimi gerçekleştirecek, gençlerin önünü açacak, oradaki soydaşlarımıza sahip çıkacak bir yapıya ihtiyaç var. 1 Aralık'ta Hürriyet, Şeref ve Halk Partisi kuruldu. İnanıyoruz ki o kardeşlerimiz iyi işler yapar. Bizim soydaşlarımız bu oylarını halkın arasına girecek, gençleri görecek yapı noktasında kullanırsa demokratik haklarını en güzel şekilde gerçekleştirmiş olur. Bulgaristan'ın da kalkınmasına ve ilişkimize önemli katkı yaparlar. Bu seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Korman İsmailov genç, çalışkan, dürüst biri. Bulgaristan'daki ve Türkiye'deki soydaşlarımızın bu durumu göz önüne almaları gerekir. Soydaşlarımız 12 Mayıs'ta değişim noktasında oylarını kullanacaktır.”
BUGİAD’ın Bursa’da geniş bir kitleyi temsil ettiğine dikkati çeken Öztürk, Bulgaristan’daki soydaşların geleceği için BUGİAD’dan destek istedi.
BUGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er de gerekli desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER