ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ekim 2014 Perşembe 12:32

Özel'den Süleyman Şah personeline güven mesajı

Özelden Süleyman Şah personeline güven mesajı

Genelkurmay Başkanı Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben, "Sizden gelecek tek bir haberle TSK'nın anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin" ifadesini kullandı.


Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Orgeneral Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben Kurban Bayram mesajı yayımladı.  

Karakol personelinin, tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirdiğini vurgulayan Özel, bundan sonra da aynı esaslarla, ecdada yakışır şekilde görevlerini başarıyla yerine getireceklerine, Türk milletini ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacaklarına inancının tam olduğunu bildirdi. 

Karakoldaki personelden yalnız olmadıklarını, arkalarında Yüce Türk milletinin ve 76 milyon yurttaşın bulunduğunu unutmamalarını isteyen Özel, "Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin" ifadesine yer verdi. 

Orgeneral Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu'nda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin ve ailelerinin bayramlarını tebrik etti.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER