ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 00:49

Özel Yıldırım Koleji’nin iftarında birlik beraberlik pekiştirildi


Tokat'ın Turhal ilçe protokolü Özel Yıldırım Kolej’inde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kolejin teras katında verilen iftara Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Ali Gözen, İlçe Emniyet Müdürü Salih Turalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aymak, İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ömer Çenesiz, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Koç, kurum müdürleri, işadamı İsmail Kırgöz ve davetliler katıldı. Programda konuşan okul müdürü Nahit Ören, birlik beraberlik mesajları vererek okulun çalışmaları hakkında kısa bilgiler aktardı. Elde ettikleri başarılarla uluslar arası yarışmalarda okulun ve ilçenin adını duyurmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Nahit Ören, amaçlarının ilçenin eğitim çıtasını daha da yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi.

Kolejin ilçe için büyük bir avantaj olduğunu ifade eden Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu ise iftar yemeği dolayısı ile kolej yetkililerine teşekkür etti.

Ülkenin her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ali Gözen de Yıldırım İlköğretim Okulu öğrencilerinin ilçe, il ve ülke çapındaki başarılarını gurur ve memnuniyetle takip ettiklerini belirtti.

Yemek duasını yapan İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, böyle güzel ortamlarda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlik, beraberlik ve kardeşlik temennilerinde bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER