ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2013 Pazartesi 22:36

Özel Sultan Alparslan Koleji, geleneksel iftarında buluşturdu

Özel Sultan Alparslan Koleji, geleneksel iftarında buluşturdu


Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, geleneksel hele getirdiği iftar buluşmalarını bu yıl da sürdürüyor.

İftar sonrası okul yöneticileri çay ikramı ve sohbet esnasında, İnternet ortamında izlenme rekorları kıran Erzurumlu Canan Nine’nin gençlere verdiği öğütlerin yer aldığı görüntüleri paylaştı.
Sultan Alparslan Koleji Müdürü Fatih Akaslan bir teşekkür konuşması yaparak, "Ramazanın kendine has güzellikleri vardır. Bu güzelliklerden biriside paylaşmaktır. İlimizde görev yapan gazetecilerimiz ile böyle bir günde bir araya gelerek iftar yapmakta bu güzelliklerden bir tanesiydi. Ramazan'ın güzelliklerini birlikte paylaşmak bize gurur vermektedir. Okulumuz olarak da Kars gençliğine sahip çıkmak ve onlara çok güzel bir şekilde eğitim vermek bizleri son derece mutlu etmektedir. Bu nedenle bu iftar sofrasında gazeteci ağabeylerimiz ve kardeşlerimizle olmaktan son derece mutluyuz." dedi.

Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yücel Sezer ise Çalışan Gazeteciler Günü'nde ve diğer günlerde gazetecileri unutmayan Okul Müdürü Fatih Akaslan ve okul idarecilerine teşekkür etti. Sezer, "Sultan Alparslan Koleji sadece çocuklarımıza güzel ve faydalı eğitim vermekle kalmıyor aynı zamanda toplumun bazı sorunlarıyla da ilgileniyorlar. Kars‘ta görev yapan gazetecilerimiz de Kars’ın her türlü sorunu için canla ve başla çalışıyorlar. Her 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde ve Ramazan'larda olduğu gibi sizlerle sık sık bir araya gelmek bizleri son derece mutlu ediyor." diye konuştu. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER