ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Haziran 2013 Pazartesi 21:41

Özel kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübü hizmete açıldı

Özel kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübü hizmete açıldı


Yozgat’ta Özlem Alpavut, Hatice Yahşi ve Canan Oğuzhan tarafından hizmet verecek olan Özel Renkli Küçük Eller Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü düzenlenen törenle açıldı.

Erdoğan Akdağ Mahallesi Şehit Nurullah Buldu Caddesi'ndeki 3 katlı binada oluşturulan özel kreşin açılış törenine Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, AK Parti Milletvekili Yusuf Başer, İl Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz, Belediye Başkanı Yusuf Başer, İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve davetliler katıldı. Kreşin açılış kurdelesini Milletvekili Başer ve il yöneticileri birlikte kesti. Kreşi gezen il yöneticileri modern bir kreşi hizmete açmaları nedeniyle kreş yetkililerini tebrik etti.

Özel Renkli Küçük Eller Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Kurucu Müdürü Özlem Oğuzhan Alpavut, yaptığı açıklamada Yozgat’a kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içinde olacaklarını belirterek, anne-babaların çocuklarını rahatlıkla gönderebilecekleri modern fiziki imkan, eğitim kadrosu ve etkinliklerle hizmet vereceklerini söyledi. Alpavut, "Alanında uzman çocuk gelişim uzmanı, el sanatları eğitmeni, spor ve yüzme eğitmeni, temel din ve Kur’an-ı Kerim eğitmeni, halk oyunları eğitmeni, drama eğitmeni, müzik eğitmeni ve okul öncesi öğretmenleri ile hizmet veriyoruz. Profesyonel ve özverili bir eğitim kadrosu ile yolumuza başladık." dedi. Alpavut, sadece çocukların bakıldığı bir kreş olmaktan ziyade sosyal ve kültürel etkinliklerle çocuklara bilgi ve bereci kazandırmak istediklerini sözlerine ekledi. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER