SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2014 Perşembe 15:47

Oyunlar yasaklandı sadece çay servisi yapılıyor

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/oyunlar-yasaklandi-sadece-cay-servisi-1481371-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/oyunlar-yasaklandi-sadece-cay-servisi-1481371-622x360.jpg
Oyunlar yasaklandı sadece çay servisi yapılıyor

Her gün oyun oynayan vatandaşlarla dolup taşan kahvehanelerde şimdi sadece çay ikram ediliyor.


Karaman’ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde işçilerin madende mahsur bulunmaları nedeniyle birçok kahvehanede işletme sahipleri tarafından okey ve benzeri gibi oyunların oynanması yasaklandı.

Her gün oyun oynayan vatandaşlarla dolup taşan kahvehanelerde şimdi sadece çay ikram ediliyor.

Güneyyurt Beldesi’nde bulunan kahvehanesinde maden ocağı afetinin ardından okey ve benzeri oyunların oynanmasını yasakladığını belirten kahvehane işletmecisi Mustafa Süzme, “Bu maden ocağında yaşanan olaydan dolayı oyunu yasakladık cenazeler çıkana kadar. Kahvede oyun oynamak yasak. Sadece müşterilerime çay satıyorum” dedi.

Kahvehanede oturan gencinden yaşlısına vatandaşlar ise kahvehanecinin yasağına destek vererek, “Çok güzel tabi, destekliyorum. Şimdi böyle bir acının içinde de oyun oynamak doğru bir şey değil yani. Güzel bir düşünce tabi. Burada bizim acımız büyük. Güneyyurt’ta 4 tane kazazedemiz var. O yüzden böyle bir yasak olması daha iyi” diye konuştular.
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Parkta dehşet!

SONRAKİ HABER

Baba katiline ceza yok

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.