ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2014 Salı 14:05

Oyuncu Nejat İşler'in yoğun bakımda tedavi görmesi


Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili, "Dün ve bu sabah görülen olumlu gelişmeler, tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümitlerimizi artırmaktadır" dedi.
Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Nejat İşler'in sağlık durumunda, gerek laboratuvar gerekse klinik anlamda olumlu gelişmeler olduğunu bildirdi.
Dolaşım ve solunum sistemleri ile böbreklere uygulanan yoğun bakıma özgü destek tedavilerinin sürdüğünü belirten Aksoy, açıklamasında, "Dün ve bu sabah görülen olumlu gelişmeler, tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümitlerimizi artırmaktadır. Ancak yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen hastamızın hala kritik süreçte olduğu ve hayati riskinin ortadan kalkmadığını önemle belirtmek istiyoruz" ifadesini kullandı.
İşler'in karaciğer sirozu olduğuna yönündeki bilgilerin gerçeği yansıtmadığına değinen Aksoy, açıklamasında, "Hastamızda karaciğer sirozu yoktur" dedi.
Öte yandan, Özcan Deniz, Burçin Birben ve Kaan Çakır da İşler ve ailesini hastaneye ziyaret etti. Özcan Deniz, gazetecilere yaptığı açıklamada, İşler'in sağlık durumunu merak edip geldiğini belirterek, "Çok değerlendirme yapacak kadar bilgi almadım. Sadece ailesi ile görüştüm. Zaten gerekli açıklamayı yapacaklar. İyi olduğunu ve tedaviye cevap verdiğini öğrendim. Bu da bizi mutlu etti. Kendisiyle bir yakınlığım yok ama çok merak ettiğim için geldim. Sanatçı arkadaşımız, genç bir arkadaşımız" diye konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER