ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 18:37

Otopratik'in 30. şubesi İspirler'den

Otopratikin 30. şubesi İspirlerden


İspirler Ticaret, 18 ilde 29 şube ile hizmet veren ve bir Sabancı kuruluşu olan Otopratik'in 30. şubesini, Adana’da Dr. Sadık Ahmet Bulvarı’nda törenle açtı.

Kadirli'de 38 yıl önce faaliyete başlayan İspirler Ticaret, 1985 yılında otomotiv lastikleri sektörüne girdi. Otopratik İspirler'in açılışına Adana Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Adem Yıldırım, Çukurova Belediyesi Başkanı Yıldıray Arıkan, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer, Brisa Satış Direktörü Şevket Saral katıldı. Türkiye Ralli Şampiyonu Volkan Işık'ın şovuyla renklenen açılışta konuşan İspirler Otopratik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İspir, "1999 yılından itibaren uzman personelimizle, kaliteli hizmeti en güvenilir ve hızlı şekilde vererek, onların güvenini kazanıp her gün biraz daha emin ve sağlam adımlarla bugüne geldik. Lastik sektörüne yaptığımız yatırımlar ve gelişen teknolojiye paralel olarak kendimizi geliştirmemiz neticesinde, tüm servis hizmeti, servis araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası olmak üzere hizmetleri en modern şekilde vermekteyiz." şeklinde konuştu.

İspirler Otopratik Koordinatörü Uğur Bostan ise "En iyiyi sunmanın gayreti içindeyiz. Açılışımız sebebiyle kampanyamızı mayıs sonuna kadar uzattık. Müşterilerimiz lastik satışında sökme-takma, balans ve nitrojen gazı hediye edilecek, periyodik bakımda yağ, hava, yakıt filtresi, yağ ve polen filtresi değişiminde ücretsiz işçilikten yararlanabilecek. Detaylı temizlikte iç, dış, alt ve motor detaylı temizlik, pasta polish ve boya korumayı yaptırabilecek." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER