ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 18:06

Otobüs terminali yapım çalışmaları devam ediyor

Otobüs terminali yapım çalışmaları devam ediyor


Kırşehir Belediyesi tarafından Ankara yolu Meytaş kavşağına yapımı devam eden şehirler arası otobüs terminali çalışmaları yüzde 45 oranında tamamlandı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı yazılı açıklamada, Kırşehir’e modern anlamda yeni bir terminal kazandırmak için yola çıktıklarını, bu doğrultuda çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti. Şehirler için terminallerin diğer şehirlere bağlayan en önemli yapılar olduğunu vurgulayan Bahçeci, Belediye olarak Kırşehir’i her yönden geliştirecek, değiştirecek kazanımlara yöneldiklerini ifade etti.

'Yol medeniyettir' anlayışıyla yola çıktıklarını söyleyen Bahçeci, şunları kaydetti:

“Kırşehir’in ihtiyaçlarını karşılayacak bir terminal yapmaya karar verdik. Kırşehir yaptığımız projeler ve çalışmalarla şehirleşme oranı günden güne artmaktadır. Her yaptığımız projede Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda kazanımlar gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası otobüs terminali projemiz tamamlanıp hizmete girdiğinde Kırşehirimize yakışır estetiğiyle Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir özellikte şehirler arası otobüs terminali olacak." 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER