ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Haziran 2014 Perşembe 21:30

Orman, sünnet şölenine katıldı

Orman, sünnet şölenine katıldı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Temmuz ayının sonuna kadar transferleri en makul şekilde bitirmeye çalışıyoruz" dedi.


Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği tarafından Devrim Bulvarı'ndaki Amfi Tiyatro'da 60 çocuğun sünnet törenine katılan Orman, dernek yönetimini çalışmalarından ötürü kutladı, kesilen sünnet pastanın ardından çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Orman, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, UEFA'nın Şampiyonlar Ligi'ne 3. Ön eleme turundan katılması beklenen Beşiktaş'a davet gönderdiğinin hatırlatılması üzerine "Şimdi kura çekimi var. İnşallah gidip çok güzel bir kura çekip geleceğiz. Sonra da turu geçeceğiz. Başka bir beklentimiz yok. Temmuz ayının sonuna kadar transferleri en makul şekilde bitirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.
Kulübün transfer politikasına ilişkin soru üzerine Orman, "Transferi yapmak kolay ama çok parayı verdiğiniz zaman istediğiniz şeyi alırsınız. Abuk sabuk paralar harcamak istemiyoruz. Alternatiflerimiz var, çalışıyoruz" ifadesini kullandı.
Orman, Dünya Kupası maçlarını izlediğini, Avrupa'dan fazla takımın kalmadığını belirterek komşu olduğu için Yunanistan'ı desteklediğini ancak kupanın Güney Amerika'da kalacağını düşündüğünü kaydetti.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER