ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 17:23

Organik Ürünler Çarşısı hizmete açılıyor


Haftanın 7 günü hizmet verecek Tuzla Belediyesi Organik Ürünler Çarşısı, 26 Nisan 2013 Cuma gününden itibaren tüketicilerini ağırlayacak.

Tuzla Belediyesi ve www.manavim.com işbirliğiyle organik ürünlerin hafta boyunca temin edilebileceği bir çarşı tüketiciye sunulacak. Tamamı güvenli organik ürünler, Tuzla Belediyesi’nin denetiminde, Tuzla halkı ve civar bölgelere ulaşacak. Rauf Orbay Caddesi, Deniz Harp Okulu kavşağında kurulan çarşı, 26 Nisan 2013 Cuma gününden itibaren hizmet sunmaya başlayacak. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yetkilendirdiği sivil toplum kuruluşlarından sertifikalı, yaklaşık 300 çeşit organik ürün, 8 yıldır tüketicilerine güvenli hizmet veren www.manavim.com, Tuzla Belediyesi’nin tasarlayıp, inşa ettiği çarşıda tüketicilerine güvenli ve geniş bir organik ürün yelpazesi sunacak.

24 saat güvenlik hizmeti bulunan organik çarşıda, tamamı organik ürün barındıran 6 dükkanın yanı sıra kafeterya, çocuklar için oyun parkı, dinlenme alanları, mescit, süs havuzu, , kahvaltı alanları da tüketicilerine hizmet verecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER