ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 11:47

Önce uçurtmanı yap, sonra özgürce uçur


Sınavlar için yoğun bir çalışma programına giren öğrenciler, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Uçurtma Şenliği’nde sınav stresini atacak. 26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek şenlikte, çocuklar, gençler ve çocukluk özlemi çekenler, kendi yaptıkları uçurtmaları gökyüzünde özgürce havalandıracak.

Uçurtma şenliğine katılmak isteyenler, 25 Mayıs Cuma gününe kadar alışveriş merkezinin zemin katında oluşturulan atölyede kendi uçurtmalarını yapabilecek. Uçurtma yapım atölyesine katılım 20-25 Mayıs tarihleri arasında, Adana Optimum Outlet mağazalarından yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak. Katılımcılar, uçurtma yapım etkinliğine katılım kuponunu, 100 TL ve üzeri alışverişlerini gösteren fiş ya da faturaları ile beraber danışma hizmetlerinde Optimum Club başvuru formunu doldurduktan sonra almaya başladılar. Faaliyetine başlayan atölyede, uçurtma malzemeleri ise Optimum tarafından karşılanıyor. Büyük bir heyecanla uçurtmalarını yapmaya başlayan çocuklar, şenliğin heyecanını şimdiden yaşıyor. Çocuklar, uçurtma yapımında alışveriş merkezine birlikte geldikleri ebeveynlerinden de destek alıyor. Neşe içinde hazırlanan uçurtmalar, şenlikte gökyüzünde havalandırılmak üzere görevlilere teslim ediliyor.

Seyhan Nehri kıyısında bulunan Merkez Park'ta, 26 Mayıs Pazar günü saat 15.00'de başlayacak Uçurtma Şenliği’nde, sadece çocuklar değil, yetişkinler de eğlenerek çocukluklarına dönme fırsatı bulacak. Atölyede kendi uçurtmalarını yapanlar, Merkez Park'taki şenlik alanından uçurtmalarını alarak, gökyüzünde özgürce dalgalandıracak. Kurulacak stantlarda ise şenliğe katılanlara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER