ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2013 Perşembe 07:26

Öldürdüğü kocası için kayıp başvurusunda bulunmuş


Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 17 Eylül tarihinde kaybolan Mevlüt Bilen'i eşi A.B. ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen N.B. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Zanlılar çıkarıldıkları adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlçenin Kavaklık Mahallesinde oturan Mali Müşavir Mevlüt Bilen'in ailesi, 17 Eylül akşamı polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp olan Bilen'in öldürülmüş olabileceğini dikkate alan polis ekipleri, soruşturmayı derinleştirdi.

Elde edilen bulgular ışığında kayıp olan kişinin eşi A.B. (38) ile aşk yaşadığı iddia edilen N.B. takibe alındı. Eşi için kayıp başvurusunda bulunan A.B.'yi gözaltına alan polis, ardından adliyeye sevk etti. Suçunu itiraf eden kadın ve bir suçtan dolayı cezaevinde olan N.B.'yi adliye sevk edildi. Adliyede cinayeti itiraf eden A.B. eşi Mevlüt Bilen'i boğarak öldürdüğü ve daha sonra parçalayarak gömdüğü iddia edildi.

Öte yandan, Bilen ailesinin üç kızının, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü ekipleri tarafından koruma altına alındığı öğrenildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER