ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 21:07

Okuma Salonu öğrencileri duygulandırdı

Okuma Salonu öğrencileri duygulandırdı


Ağrı Eğitimciler Derneği bünyesinde bulunan Okuma Salonları öğrencilerin yılsonu törenleri kimi zaman renkli, kimi zaman da duygusal anlara sahne oldu. Törende gönüllü öğretmenler ödüllendirildi.

Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan törene Belediye Başkan Vekili Şevket Aktaş, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Bilen, Gençlik ve Spor il Müdürü Mehmet Şafi Erim, Defterdar Ali Osman Karaköse, İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Murat Demirkıran,ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, öğretmen, veli ve öğrenciler katıldı.

Ağrı Eğitimciler Derneği Feyzi Yazıcı yaptığı konuşmada gönüllülük esasına dayanarak yaptıkları eğitim hizmetinin herkesi kapsadığını söyledi. 10 Okuma Salonu'nda 1609 öğrencinin eğitim gördüğünü ifade eden Yazıcı geçen yıl 23 fen lisesi, 44 anadolu öğretmen lisesi ve 327 anadolu lisesini kazanan öğrenci olduğunu söyledi. Bu yıl hedefleri daha da yüksek olduğuna vurgu yapan Yazıcı, çalışkan olup eğitim imkanları kısıtlı öğrenciler her türlü imkanı sağlayarak başarıyı arttıracaklarını dile getirdi.

SODES tarafından desteklenen Okuma Salonu öğrencileri şiir, şarkı, ilahi ve makalelerle davetlileri duygulandırdı.

Yapılan faaliyetleri anlatan sinevizyon gösterimi ardından öğretmen ve öğrencilere ödülleri verildi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER