SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2014 Perşembe 12:27

OKÜ'de doktora programları başlıyor

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/okude-doktora-programlari-basliyor-1487749-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/okude-doktora-programlari-basliyor-1487749-622x360.jpg
OKÜde doktora programları başlıyor

Sosyal Bilimler ve Fen Bilimler Enstitüleri bünyesinde lisansüstü ve doktora programlarının açılması konusundaki teklifi kabul edildi.


Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığı’na (YÖK) Sosyal Bilimler ve Fen Bilimler Enstitüleri bünyesinde lisansüstü ve doktora programlarının açılması konusundaki teklifi kabul edildi.
YÖK Genel Kurul Toplantısı'nda teklifin incelenmesiyle birlikte OKÜ’de Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Türk Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans Programı ile Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Fizik ve Kimya Doktora Programlarının açılmasının uygun görüldüğü belirtildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İstanbul'da 90 saatlik su kesintisi için flaş karar

SONRAKİ HABER

Meclis önünde arbede: 10 gözaltı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.