ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Mayıs 2014 Cuma 16:17

Okmeydanı'nda meydana gelen olayların ardından bir kişi daha öldü

Okmeydanında meydana gelen olayların ardından bir kişi daha öldü

Uğur Kurt'un hayatını kaybettiği sokakta görev yapan tüm polislerin silahlarına balistik inceleme için el konulurken Vali Mutlu'dan bir açıklama daha geldi.


İŞTE POLİSİN ZOR ANLARI FOTOĞRAF İÇİN TIKLAYINIZ

Uğur Kurt'un hayatını kaybettiği sokakta görev yapan tüm polislerin silahlarına balistik inceleme için el konuldu.

Okmeydanı Cemevi'ndeki cenaze töreni kalabalığı arasında bulunduğu sırada başına isabet eden kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümünün aydınlatılması için olay sırasında o sokakta ve çevresinde görev yapan tüm polislerin silahları incelenecek.

POLİSLERİN SİLAHLARINA EL KONULDU

Uğur Kurt'un öldürülmesi ile ilgili savcılık tarafından başlatılan soruşturma sürüyor.. Kurt'u öldüren kurşunun polis silahından çıkmış olma ihtimaline karşı olayın yaşandığı gün Cemevi yakınında çıkan olaylara müdahale eden polislerin silahlarına el konulduğu belirtildi.

BAŞINDAN ÇIKARILAN MERMİ İLE SİLAHLAR KARŞILAŞTIRILACAK

Silahların Kriminal Şube Müdürlüğü laboratuvarına gönderileceği ve Kurt'un başından çıkarılan, onun ölümüne yol açan merminin bu silahlardan çıkıp çıkmadığının araştırılacağı belirtildi.

VALİ MUTLU'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Okmeydanı'nda dün gece yaşanan bombalı saldırıda yaralanan ve kimliği henüz belirlenemeyen vatandaşın hayatını kaybettiğini açıkladı. 

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER