ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Ekim 2014 Perşembe 00:56

Okmeydanı savaş alanı

Okmeydanı savaş alanı

Gösteri yapan yüzleri maskeli gruba polis müdahale etti. Grup üyeleri polise molotof kokteyli atarken, polis de biber gazı ve tazyikli suyla karşılık verdi.


Biber gazının yoğun kullanılması nedeniyle, ailesiyle birlikte düğün salonundan çıkan bir kişi polisle tartıştı.

Okmeydanı’nda eylem yapan yüzleri maskeli gruba polis müdahale etti. Grup üyeleri polise molotof kokteyli atarken, polis de biber gazı ve tazyikli suyla karşılık verdi. Biber gazının yoğun kullanılması nedeniyle, ailesiyle birlikte düğün salonundan çıkan bir kişi polisle tartıştı.

Mithatpaşa Caddesi üzerindeki Anadolu Kahvesi çevresinde toplanan yüzleri maskeli bir grup, yola barikat kurup, çevreye molotof kokteyli atmaya başladı. Polis ekipleri de gruba müdahale etti. Eylemciler polise molotof kokteyli atarken, polis de biber gazı ve tazyikli suyla karşılık verdi.

AİLE GAZIN ORTASINDA KALDI

Polisin müdahalesi sırasında, biber gazı nedeniyle ailesiyle birlikte düğün salonundan çıkmak zorunda kalan bir vatandaş polisle tartıştı. “Az gaz atın" diyen vatandaşa, polis de, “Onlar da yakmasın" diye karşılık verdi. Bazı vatandaşların kucağında çocuklarıyla olay yerinden hızla uzaklaşmaya çalıştığı görüldü.
Grup, polisin müdahalesinin ardından ara sokaklara kaçarak dağıldı.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER