ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 13:47

Ökkaş Kıroğlu, Büyükşehir'e adaylığını açıkladı

Ökkaş Kıroğlu, Büyükşehire adaylığını açıkladı


GAZİANTEP (CİHAN)- Fiskobirlik eski Genel Müdürü Ökkaş Kıroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Gaziantep Büyükşehir Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

        Birçok iş adamının desteğini alarak CHP'den Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olmaya karar verdiğini belirten Ökkaş Kıroğlu, CHP Gaziantep İl Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını kamuoyuna duyurdu.

        Kentte birçok projeye imza atacaklarını ve yoksul insanları kentle barıştıklarını söyleyen Kıroğlu, kent yoksullarının yoksulluğunu kaldırıp onları kentli yapmak ve yoksul insanları kentin nimetlerinden yararlandırmak için aday olmaya karar verdiğini ifade etti. Gaziantep'te siyaset ve sosyal yaşamın hak ettiği yerde olmadığını savunan Kıroğlu, "Gaziantep'i siyasi ve sosyal alanda hakkettiği yere getirmek için projeler sunacağız. Elle gelip, selle gelip, yelle gelip büyükşehiri alacağız. Kentimizde yoksul lafını kaldırıp onları kentli gibi yaşatacağız. Kimsenin evini yıkmayacağız, kimsenin evini istimlak etmeyeceğiz." dedi.
CİHANKAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER