ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 17:54

Öğrenciler sergi açtı


Malatya Özal İlkokulu-Ortaokulu öğrencileri, teknoloji tasarım ve görsel sanatlar derslerinde hazırladıkları ürünlerle yıl sonu sergisi açtı.

Serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Mahmut Çalı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Örnek, Şube Müdürü Sadun Kılınç, Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okul Müdürü Orhan Özalp, Topsöğüt Akpınar İlköğretim Kurum Müdürü Ali Tosun katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, sergiyle ilgili öğrenciler ve öğretmenlerden bilgi alarak, sergide görücüye çıkan eşyaları inceledi. Özal İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet Ali Avşar, öğrencilerin yıl boyunca dersleri sırasında öğrendikleri bilgileri hayalleriyle harmanlayarak farklı tasarımlara sahip ürünler ürettiklerini belirtti. Avşar, “Öğrencilerimiz yıl boyunca hayallerini sanata dönüştürdüler. Onların çalışmalarını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu çalışmaların yapılmasında öğrencilerimize rehberlik eden ana sınıfı öğretmenlerimiz de özveriyle çalıştılar. Önümüzdeki yıllarda da bu sergilerimiz devam edecek.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER