ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 18:43

Öğrenciler, Aldırmaz’ı çiçeklerle karşıladı

Öğrenciler, Aldırmazı çiçeklerle karşıladı


 Adana’daki okulların bahçelerini düzenleyen ve öğrenciler için spor alanları oluşturan Büyükşehir Belediyesi, okullara yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Bahçelerinin asfaltlanmasını ve basket potası, voleybol ve futbol sahası taleplerini ileten okullara belirli bir program dahilinde bu önemli hizmeti götüren Büyükşehir Belediyesi son olarak Fevzipaşa Mahallesi’ndeki Orhan Çobanoğlu İlköğretim Okulu’nun bahçesi asfaltladı.

Yapılan çalışmaları yerinde görmek için okula giden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

Okul bahçesinde öğrencilerin sevgi çemberine aldığı Zihni Aldırmaz, öğrencilerle sohbet etti ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğrencilerden Leyla Yelizkaya, şimdiye kadar okullarının bahçesinin çok kötü durumda olduğunu belirterek, “Şimdi okulumuz bahçesi asfaltlandı. Bunun için size çok teşekkür ediyorum” dedi. Okul Aile Birliği Başkanı Türkan Akgül de okula verilen hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Zihni Aldırmaz da her zaman okulların emrinde olduklarını belirterek, “Okulun diğer eksiklerinin giderilmesi konusunda da elimizden geleni yaparız.” şeklinde konuştu.

Okul bahçesini inceleyen ve spor alanları oluşturulmasıyla ilgili bürokratlara talimatlar veren Zihni Aldırmaz, öğrencilerin alkışları arasında okuldan ayrıldı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER