ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 18:59

OGİAD sektörel toplantıları devam ediyor

OGİAD sektörel toplantıları devam ediyor


Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği'nin(OGİAD) düzenlediği sektörel buluşmalar devam ediyor. Bu kapsamda Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Osmaniye Koordinatörü Erdinç Kadıoğlu, ajans olarak sürdürdükleri hibe ve desteklerle ilgili bir bilgilendirme yaptı.

OGİAD Başkan Yardımcısı Erçin Kabul, amaçlarının üye işadamlarını dernekte buluşturarak ticari ilişkiler kurmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Kabul, "Yaptığımız bu tür organizasyonların hem dernek, hem de işadamları olarak bu güne kadar çok faydasını gördük. Bu tür organizasyonları genişleterek faaliyetlerimize devam edeceğiz." dedi.

DOĞAKA Osmaniye Koordinatörü Erdinç Kadıoğlu ise özellikle imalat ve üretim yapan işletmelere verdikleri desteklerden bahsetti. Kadıoğlu, "Osmaniyeli işadamlarının bu desteklerden yararlanarak işlerini genişletmesi ve büyültmesi gerekir. Bu durumda Osmaniye’nin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu tür organizasyonlarla ajansın faaliyetlerini işadamlarına duyuruyoruz. Bu manada bizlere böyle imkan sağlayan OGİAD’a teşekkür ediyorum." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER