ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 12:53

OGİAD Başkanlığı'na Halil Çiftçi seçildi


Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) olağanüstü genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda OGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Halil Çiftçi seçildi.

    OGİAD Başkanlığı'na seçilen Halil Çiftçi, 1994 yılında kurulan OGİAD’ın19 yıldır istikrarlı bir şekilde devam eden faaliyetlerine hız kesmeden devam edileceğini söyledi. Çiftçi, “Bu ağır görevin bilincinde olarak hep birlikte, ekip çalışmasıyla faaliyetlerimize devam edeceğiz. Arkadaşlarımızın başarılı ve gayretli çalışmalarıyla 435 sayısına ulaşan üyelerimizin teveccühünü boşa çıkarmadan ülke ve bölgemiz ekonomisine katkıda bulunacak çalışmalarla faaliyetlerimize devam edeceğiz. OGİAD’a şimdiye kadar hizmette bulunanlara teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarda bizleri yalnız bırakmamalarını rica ediyorum.” dedi.

    “Derdimiz iş dünyasının sorunlarının çözülmesi, Osmaniyemizin gelişmesi, işletmelerimizin dış pazarlara açılması, ortaklık ve birlikte iş yapabilme kültürünün yaygınlaştırılması ve kurumsallaşmasıdır.” diyen OGİAD Başkanı Çiftçi, “OGİAD bünyesinde alt komisyonları kurarak ilgili sektörlerin sorunlarının çözümü noktasında gerekli çalışmaları yapıp birlikte çalışma kültürünü geliştireceğiz. Çalışmalarımızı bu istikamette yoğunlaştırarak üyelerimize, Osmaniye’mize ve ülkemize kazanımda bulunacak çalışmalar yürütmeye gayret edeceğiz. Bu konuda Siyasilerimizle, bürokratlarımızla, işadamlarımızla, basınımızla ortak çalışmalara önem vereceğiz.” şeklinde konuştu.

    OGİAD’ın yeni yönetimi, Halil Çiftçi başkanlığında Erçin Kabul, A.Zekeriya Davarcı, Umut Baysal, Ukayl Kılıç, Ahmet Pamuk, Enes Başpınar, Ferhat Tahsin Pilge, Aydın Gürhan, Murat Yahşi, Ahmet Yargıcı, Murat Kadan, Ahmet Taşkın, İrfan Pancar, Adem Dağ, Fatih Keten, İsmet Köroğlu ve Ali Seyidoğlu’ndan oluştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER