ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ocak 2014 Pazartesi 16:15

Obalılardan Pekdoğan’a destek

Obalılardan Pekdoğana destek


Yerel seçimler önçesi, MHP Belediye başkan adayı Mustafa Pekdoğan’a büyük bir destek de Obalı havalisinden geldi. Pekdoğan’ın merkez bürosunu yaklaşık 250 kişilik bir grupla ziyaret eden Obalılar, Pekdoğan’a başarı dileklerinde bulunarak, destek olacaklarını belirttiler.

MHP Belediye başkan adayı Pekdoğan, seçimlerde önemli bir başarı elde edeceklerini ve bu konuda kendilerine destek verenlere minnettar olduğunu söyledi. Pekdoğan, Kırıkkale’nin MHP’yi özlediğini belirterek, 30 Mart’ta Kırıkkale’nin bayram yaşayacağını ifade etti. Seçim bürosuna günde yüzlerce vatandaşın geldiğini belirten Pekdoğan, vatandaşların teveccühlerinden memnun olduklarını belirtti. Pekdoğan, şöyle dedi: “Bu vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Destek olan herkese teşekkür ederim. Kırıkkale gelişecek, 11 yıllık gerileme dönemi sona erecek. Birlik ve beraberlik içinde seçim kazanılacak; bir olalım, birlik olalım, diri olalım, herkesi MHP çatısı altında çalışmaya davet ediyorum." dedi.

Mahalle toplantılarına da önem verdiklerini belirten Pekdoğan, il genelinde gezmedikleri mahalle kalmayacağını ve bu konuda vatandaşların özel davetlerinden de çok memnun olduklarını ifade etti. Hizmetlerin yeniden artacağını ve yeniden başkan olması durumunda Kırıkkale halkının hizmetkârı olacağını belirten Pekdoğan, kimseye tepeden bakmayacağını kaydetti. Pekdoğan, seçimlerin demokratik bir havada geçeceğine de inandığını belirterek, 30 Mart’ta tüm Kırıkkale halkının desteğiyle başkan olacağını beyan etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER