ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 15:45

O soyguncular yakalandı

O soyguncular yakalandı

İstanbul Laleli'de bir bankanın 4 milyon dolarını soyan şahıslar yakalandı.


Yaklaşık bir hafta önce bankaların para nakil işlerini yapan özel bir şirkete ait para aracı güvenlik görevlisi tarafından soyuldu. Laleli'de bir bankaya altın bıraktıktan sonra araçtaki 4 milyon doları alan güvenlik görevlisi kaçarak kayıplara karıştı. Soygunla ilgili 2 kişi Mersin'de yakalandı.

2 ZANLI MERSİN'DE YAKALANDI

İstanbul'da bir bankaya ait para nakil aracından yaklaşık 4 milyon dolar soyulmasıyla ilgili 2 zanlı Mersin'de yakalandı.

Polis ekipleri, para nakil aracı soygunuyla ilgili soruşturma kapsamında Erdemli ilçesine bağlı Ayaş beldesindeki Yemişkumu Mahallesi'nde belirlenen bir eve operasyon düzenledi.

Operasyonda evde saklanan 2 zanlı gözaltına alındı. Güvenlik görevlisi Kemal Y.'nin yurt dışına çıkmak için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Evde yapılan aramada 325 bin lira bulunduğu, ilçe emniyet müdürlüğüne götürülen zanlıların sorgu için İl Emniyet Müdürlüğüne sevk edileceği öğrenildi.

Bir hafta önce İstanbul Fatih'te bir bankaya ait parayı taşıyan nakil aracındaki iki güvenlik görevlisinden biri, meslektaşını etkisiz hale getirdikten sonra yaklaşık 4 milyon dolarla kayıplara karışmıştı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER