ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Eylül 2014 Perşembe 08:47

O paketin içinden bakın ne çıktı?

O paketin içinden bakın ne çıktı?

Ankara’da, eğlence mekanlarının çok olduğu cadde üzerine bırakılan ve fünyeyle patlatılan karton kutudan başı kesilmiş güvercin çıktı. Kutunun bir parçasının üzerinde ise caddedeki bir eğlence mekanının korumalarına yazılı bir not çıktı


Ankara’da, eğlence mekanlarının çok olduğu cadde üzerine bırakılan ve fünyeyle patlatılan karton kutudan başı kesilmiş güvercin çıktı. Kutunun bir parçasının üzerinde ise caddedeki bir eğlence mekanının korumalarına yazılı bir not çıktı.

Olay, saat 03.00 sıralarında Kızılay, Ziya Gökalp Caddesi’nde yaşandı. Mobeseden, bir şahsın cadde üzerine iple bağlanmış bir kutu bıraktığını fark eden görevliler, durumu asayiş ekiplerine bildirdi. Caddeye gelen ekipler kutunun etrafına emniyet şeridi çekti, caddeyi trafiğe kapattı. Bu sırada görüntülerden eşkali belirlenen şahısla ilgili araştırma başlatıldı.

Ankara polisinden gelen bomba imha ekipleri fünyeyle kutuyu patlattı. Kutudan başı kesilmiş güvercin çıktı. Parçalanan kutunun bir parçasında ise caddedeki bir eğlenme mekanının korumalarına yazılı bir not tespit edildi. Cadde tekrar trafiğe açılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER