SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2014 Cumartesi 15:42

Atalay Ürker’in son sağlık durumu

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/o-emniyet-mudurunun-saglik-durumu-1475506-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/o-emniyet-mudurunun-saglik-durumu-1475506-622x360.jpg
O Emniyet Müdürünün sağlık durumu

Sağlık Bakanlığı, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker’in son sağlık durumuna yönelik açıklama yaptı.


Sağlık Bakanlığı, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker’in son sağlık durumuna yönelik, uzman doktorların katıldığı toplu değerlendirmede olumsuz bir seyir tespit edilmediğini bildirerek, hastanın iyileşme sürecinin devam ettiğini açıkladı.

Sağlık Bakanlığı, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker’in güncel sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı. Hastanın tedavisine Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olarak devam edildiği belirtilen açıklamada, "Bugün yapılan ve hastanın takibinde görev alan branş uzmanlarının katıldığı toplu değerlendirmede olumsuz bir seyir tespit edilmemiştir. Hastanın iyileşme süreci devam etmektedir" denildi.
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Bingöl'de 2 PKK’lı yakalandı

SONRAKİ HABER

Protestolar tarihe zarar veriyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.