ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 14:57

NT, Kutsal Emanetler'i ziyarete açtı

NT, Kutsal Emanetleri ziyarete açtı


NT Mağazaları Erzurum Şubesi, 'Kutsal Emanetler' konulu fotoğraf sergisi açtı. Geleneksel hale getirilen sergi, ay sonuna kadar açık kalacak.
    
    Ülke genelinde başlatılan ‘Kutlu Doğum Haftası’ programları hız kesmeden devam ediyor. Konferanslar, naat geceleri, Kutsal Emanetler sergileri başta olmak üzere Peygamber Efendimiz'in (sav) insanların dimağında sevgisini taze tutacak bir dizi faaliyetler hız kesmeden sürdürülüyor.

    NT Mağazaları Erzurum Şubesi de bu faaliyet kapsamında geleneksel hale getirdiği fotoğraf sergisi açtı. Mağazanın kitap reyonunda ziyarete açılan sergi, ay sonuna kadar açık kalacak. Mağaza Müdürü Mesut Çolak, Efendimiz (sav)'in Hırka-i Saadet Dairesi'nde bulunan eserlerden seçilen 25 fotoğrafın yer aldığı sergiyi en az 50 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyor.

    Amaçlarının vatandaşlara ‘Kutlu Doğum Haftası'na yakışır faaliyet sunmak olduğunu belirten Çolak, "Bu önemli günlerde insanlarımızın maneviyatlarına katkıda bulunmak için bu sergiyi dördüncü kez ilimizde açmış bulunuyoruz. Hz. Muhammed'in (sav) günlük yaşantısına ilişkin kutsal eşyaların fotoğraflarının sergilenmesinin bile heyecan uyandırdığına şahit oluyoruz. Nisan ayı sonuna kadar en az 50 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER