ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 21:24

Nilüfer yaz spor okullarına 910 öğrenciye sertifika aldı

Nilüfer yaz spor okullarına 910 öğrenciye sertifika aldı


Bursa Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün organize ettiği ‘Yaz Spor Okulları’nın 2’nci dönemini başarıyla tamamlayan 910 öğrenciye sertifikaları verildi.

Nilüfer Belediyesi’nin her yaz geleneksel olarak düzenlediği ‘Yaz Spor Okulları’nda başarılı olan öğrencilere sertifika töreni düzenlendi. Nilüfer Belediyespor tarafından organize edilerek yaz boyunca futboldan basketbola, yüzmeden jimnastiğe kadar birçok branşta eğitim alan 910 öğrenci, sertifikaya hak kazandı.

Altınşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, miniklerin sertifika heyecanına ortak oldu.
Ailelerin de katıldığı törende konuşan Başkan Bozbey, Nilüfer’de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek; “Gelecek nesillerin sporla ve sanatla yetişmesi için düzenlediğimiz tam gün spor okullarına katılan çocuklarımız, çeşitli spor dallarını yapma imkanı buldu. Bunun yanında sinema, resim, drama ve halk oyunları gibi pek çok sanatsal alanda da eğitimlerini tamamladı. Sanatla iç içe büyüyen, spor yapan çocuklarımız gelecekte Nilüfer’in, Türkiye’nin aydınlık yüzleri olacak. Onlarla gurur duyuyoruz.” dedi.

Nilüfer Belediyespor’un düzenlediği branş eğitimleri için Çalı Nilüfer Belediyespor tesisleri ve Konak Yüzme Tesislerinde düzenlenen sertifika töreninde de futbol, voleybol, basketbol ve yüzme branşında başarılı öğrencilere sertifikalarını aldı.

Nilüfer Belediyespor Kulübü Spor Okulları Koordinatörü Reşat Çelik’in verdiği sertifika töreninde voleybol branşında 136 çocuk sertifika aldı. Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaz Spor Okulları’ ve ‘Tam Gün Spor Okulları’nın 3’üncü dönemi 29 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER