ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Eylül 2013 Salı 21:31

Nilüfer Agora kapılarını açmaya gün sayıyor

Nilüfer Agora kapılarını açmaya gün sayıyor


Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, açılış için gün sayan Nilüfer Agora Kapalı Pazaryeri’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Nilüfer Belediyesi tarafından temeli atılan ve açılış için gün sayan Nilüfer Agora Pazaryeri’nde sona yaklaşıldı. Vatandaşların haftanın her günü ihtiyaç duyabileceklerini bir arada bulabileceği Nilüfer Agora’daki 169 dükkan son hazırlıklarını yapıyor. Önümüzdeki günlerde açılışı planlanan Agora’da incelemelerde bulunan Başkan Bozbey, bölge esnafıyla bir araya geldi.

Eksikleri yerinde inceleyen ve sıkıntılara kulak veren Bozbey, ilgili müdürlüklere talimat verip gerekenlerin yapılmasını istedi. Tamamlanıp hizmet vermeye başlayan İhsaniye Pazaryerin’deki esnafla, Agora esnafı arasında yaşanan yerleşim planını da yerinde inceleyen Bozbey, sorunun çözüleceğini belirtti.

Başkan Bozbey’e esnaf adına ihtiyaçlarını dile getiren Agora Çarşı Yönetimi Başkanı Muhsin Özyıldırım, kendisinin bu görevi geçici yürüttüğünü, önümüzdeki günlerde kalıcı yönetimi belirleyeceklerini ifade etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER