ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 13:36

Nikahı erteleten kapkaç!


Adana'da nişanlı çift, nikah kıydırmaya gittikleri sırada kapkaça uğrayınca nikahı erteletti. Birbirlerine bakıp gülen nişanlılar daha sonra ifade için polis merkezine gitti.

42 yaşındaki Eyüp Fıratoğlu, bir süre önce nişanlandığı 33 yaşındaki Songül Demirli ile nikah için Seyhan Belediyesi'ne motosikletle gittiği sırada, kapkaça uğradı. Nuri Sabuncu Bulvarı'nda ilerleyen çiftin arkasından gelen motosikletli 2 kişi, Songül Demirli'nin kucağındaki çantasını çekerek aldı. Saldırganlar ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdi. Songül Demirli, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polise içinde kimlik belgeleri ve fotoğraf makinesinin bulunduğu çantasının çalındığını anlattı. Demirli, motosikletle yanlarına yaklaşan iki kişiden birinin elindeki çantayı çekerek aldığını anlatarak içinde nüfus cüzdanı ile fotoğraf makinası olduğunu anlattı.

Bu arada, kapkaça uğradıkları için nikaha gidemeyen çift ifade için polis merkezine götürüldü. Polis, eşkali belirlenen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER