ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 15:51

Nevşehir’de acı bekleyiş

Nevşehirde acı bekleyiş


Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde, öğrenci ve velileri taşıyan midibüsün kaza yapmasının ardından Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde acı bekleyiş sürüyor.
Kayseri’de kaza yapan midibüste hayatını kaybeden ve yaralananlardan gelecek olan haberi Nevşehir’in Gülşehir ilçesindeki Sevim-Erdoğan Öz İlköğretim okulu’nda toplanan öğretmen ve öğrencilerin okulundaki bekleyiş sürüyor. Okul bahçesinde toplanan veliler ve öğrenciler, Kayseri’den gelecek haberi bekliyor.
Sevim-Erdoğan Öz İlköğretim Okulu’nun bahçesinde toplanan bir grup öğrenci ve veli, Kayseri’den gelecek haberi bekliyor. Öğrencilerden Fatma Nur, geziye okulun başarılı öğrencilerinin götürüldüğünü kendisinin ise annesinin izin vermediği için gidemeğini söyledi ve kazadan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Veliler ise, piknikten bir çok öğrenci velisinin ve öğrencinin haberdar olmadığını, kazayı televizyondan öğrendiklerini kaydetti.
Öte yandan Gülşehir İlçe Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve kazaya karışanların yakınlarının Kayseri’nin Yahyalı ilçesine gittiği öğrenildi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER