ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2014 Salı 16:35

Nejat İşler'in son durumu

Nejat İşlerin son durumu

Nejat İşler'in hayati tehlikesi ortadan kalkmadı. İşler’i ziyaret eden Özcan Deniz açıkladı.


Muğla’nın Bodrum ilçesindeki özel bir hastanede tedavisi devam eden oyuncu Nejat İşler’in doktorları yeni bir açıklama yaptı. Açıklamada, İşler’in karaciğer sirozu olmadığı belirtildi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, bugün saat 13.00 itibarıyla şu bilgileri verdi: “Hastanemizin yoğun bakımında tedavisi devam etmekte olan sanatçı Nejat İşler’in sağlık durumunda, bir önceki bilgilendirmemizden sonra geçen 12 saat içerisinde gerek laboratuvar gerekse klinik belirtilerinde olumlu gelişmeler devam etmektedir. Dolaşım sistemine, solunum sistemine ve böbreklerine uygulanan yoğun bakıma özgü destek tedavileri sürdürülmektedir. Dün sabah ve bugün sabah görülen bu olumlu gelişmeler, tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümitlerimizi arttırmaktadır ancak hâlâ kritik süreçte olduğunu ve hayati riskinin ortadan kalkmadığını önemle belirtmek istiyoruz. Bazı haberlerde iddia edilen, hastamız Nejat İşler’in karaciğer sirozu olduğuna dair bilgilerin gerçek dışı olduğunu belirtme ihtiyacı duyuyoruz. Hastamızda karaciğer sirozu yoktur.”

ÖZCAN DENİZ ZİYARETE GELDİ

İşler’i ziyaret edenler arasından Özcan Deniz, müzisyen Burçin Birben ve oyuncu Kaan Çakır da yer aldı. Hastane çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplayan Deniz, “Nejat’ın iyi olduğunu ve tedaviye cevap verdiğini öğrendim. Çok fazla yakınlığımız yoktu, sanatçı bir arkadaşımız. Durumunu merak edip geldim. Şu anda da iyi duygularla gidiyorum.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER