ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 11:07

Necati Yontar Caddesi, bulvar oluyor

Necati Yontar Caddesi, bulvar oluyor


Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Meydan Mahallesi’nde bulunan Necati Yontar Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını denetledi.

Zihni Aldırmaz’ı muhtar Hüseyin Ekelik ve mahalle sakinleri karşıladı. Bir süre muhtarlık bahçesinde oturan ve vatandaşlarla sohbet eden Zihni Aldırmaz, çocuklarla da ilgilendi ve oyuncak hediye etti.

Daha sonra asfalt çalışmalarının yapıldığı Necati Yontar Caddesi’ne geçen Zihni Aldırmaz, “Necati Yontar, 32 yıl yol müdürü olarak belediyemize ve Adana’ya hizmet etti. Vefat ettikten sonra adı bu caddeye verildi. Şimdi bu caddeyi adına yakışır bir hale getirmek istiyoruz. Eski asfaltı freze ile sıyırdık ve yeni kaplama yapıyoruz. Ayrıca burası bulvara dönüştürülecek. Hayırlı olsun.” dedi. Necati Yontar’ın yakınları da caddenin isminin yazıldığı tabelanın söküldüğünü belirterek, yeni levha istedi Meydan Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ekelik de yapılan hizmet için Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. Zihni Aldırmaz, Meydan Mahallesi’ni ziyaretinde esnafa da ziyarette bulunarak, bir süre sohbet etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER