ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Nisan 2018 Pazar 23:07

Necati Şaşmaz'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Necati Şaşmazdan Zeytin Dalı Harekatına destek

Pana Film yönetim kurulu başkanı ve sevilen oyuncu Necati Şaşmaz'ın da aralarında bulunduğu sporcu ve sanatçılardan oluşan grup Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve askerlerle buluşmak için Hatay'a geldi.


Pana Film yönetim kurulu başkanı ve sevilen oyuncu Necati Şaşmaz'ın da aralarında bulunduğu sporcu ve sanatçılardan oluşan grup Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve askerlerle buluşmak için Hatay'a geldi.

Zeytin Dalı Harekatı'na desteğini beliten Necati Şaşmaz; "Askere moral vermek için geldik diyoruz ama onların morale ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Çok mutlu olduklarını düşünüyorum. Nice böyle muhteşem zaferlere." dedi. 

Necati Şaşmaz ile birlikte Hidayet Türkoğlu, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Hülya Koçyiğit, Yavuz Bingöl,  Sibel Can ve Kenan Sofuoğlu gibi çok sayıda sanatçı ve sporcuların da arasında yer aldığı grup vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılandı.

Antakya ilçesindeki bir çay bahçesinde buluşan ünlü isimler, burada Vali Yardımcısı Meral Batı Demirtaş tarafından karşılandı.

Çay bahçesi etrafında hayranlarının ilgisiyle karşılanan ünlü isimler, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sanatçılardan Alişan, AA muhabirine, harekatın başından bu yana halkıyla sanatçısıyla sporcusuyla askerlerin yanında olduklarını dile getirdi.

Askerleri ziyaret edip moral vermek istediklerini belirten Alişan, "Onlar için ne yapsak az, bizim için, devlet için, bayrağı için savaşan askerlere ne yapsak az. Bir nebze de olsa moral verebilirsek ne mutlu bize." dedi. 

Şarkıcı Ahmet Şafak da askerlerin yaptıkları kahramanlığa teşekkür etmek için Hatay'da olduklarını söyledi. 

Askerlerin her zaman yanında olduklarına dikkati çeken Şafak, "Yavrularımızın, Mehmetlerimizin yanında olacağız. Orada Türk milletinin bölünmez bütünlüğü, devletin bekası konusundaki kararlılığımızı kardeşlerimizle birlikte paylaşacağız." ifadelerini kullandı.

Milli Güreşçi Taha Akyol da harekata katılan asker ve polislere desteklerini göstermek istediklerini vurgulayarak, "Cumhurbaşkanımızla beraber Türkiye'ye, dünyaya, birlik mesajı vermek adına çok önemli bir gün. Dualarımız onlarla." diye konuştu.

 

Ünlü isimler kentte Mehmetçik ile de bir araya gelecek.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER